PPK wspiera Rodzinny Dom Dziecka i pyta polityków co dalej w sprawie hodowców

 PPK wspiera Rodzinny Dom Dziecka i pyta polityków co dalej w sprawie hodowców
17 września poza Wystawą w Blachowni WKU-CAC i Specjalistyczną Pudli, wspólnie z „Koalicja na Rzecz Walki z Bezdomnością zwierząt” uczestniczymy w wydarzeniu w Wieruszowie (prawybory), by zadawać politykom niewygodne pytania dotyczące projektów i nowych pomysłów dla zwierząt i hodowców – zapowiedział Piotr Kłosiński, prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego i wiceprezydent World Kennel Union.
„Ale najważniejsze: Tego dnia chcieliśmy przekazać jednemu z Rodzinnych Domów Dziecka – pralkę i suszarkę (stare niestety są nienaprawialne). I tu wielokrotnie Wasze serducha pokazywały jaką mamy moc” – napisał Piotr Kłosiński na fanpage’u PPK.
„Tyle razy pomagaliśmy wspólnie w spełnianiu marzeń m.in. z fundacją ” Mam Marzenie”. Na odbudowę po pożarze domu Roberta to była chwila. Wierzę, że i te prozaiczne a zarazem niezbędne rzeczy da się kupić. Już wielkie podziękowania dla Międzynarodowy Klub Miłośników Psów Gentle Canis – UK / LondynTomek Kliszewski GeneVetKasjan Szemiako SWKiPR – bez chwili wahania dołączyli do zbiórki” – dodał Kłosiński.
Prezes PPK wystąpił z prośbą o udostępnianie i wpłat i zapowiedział, że „nagroda w postaci uśmiechu dzieciaków z Domu Dziecka da wiele radości”.
„Mamy nadzieję, że uda się uzbierać jeszcze na drobiazgi dla każdego wychowanka. Wiem że RAZEM możemy więcej” – puentował kynolog.
Nr konta 59102010260000180205742459 – z dopiskiem w tytule – Dom Dziecka.
BLIK – 501053683
DOBRO WRACA!

Zobacz także