Sumińska i Krupianik – ZWIERZOstacja i Zwierze w eterze! OGLĄDAMY!

 Sumińska i Krupianik – ZWIERZOstacja i Zwierze w eterze! OGLĄDAMY!

Doktor Dorotę Sumińską miałem okazję poznać ponad 20 lat temu i już wtedy wiedziałem, że ma wielkie serducho dla zwierząt. Beata Krupianik po wystąpieniu w Senacie RP otworzyła jeszcze bardziej oczy na bezdomność (zwierząt – dop. Redakcji) – napisał w mediach społecznościowych Piotr Kłosiński, prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego oraz wiceprezydent World Kennel Union.

Dorota Sumlińska, lekarz weterynarii i Beata Krypianik, prezes Fundacji Karuna prezentowały swoje spostrzeżenia w Senacie podczas niedawnego II Kongresu Praw Zwierząt.

– Nie we wszystkim musimy się zgadzać, ale po setkach godzin rozmów przez telefon, po wszystkich wspólnych spotkaniach, wierzę, że da się rozwiązać wiele problemów. Zapraszam do odsłuchania (to nie będzie zmarnowany czas) , polubienia ZWIERZOstacja i pokazania że #ponadpodziałami możemy wspólnie zrobić wiele dobrego

– napisał Kłosiński, zachęcając do „polajkowania” profilu ZWIERZOstacji: https://www.facebook.com/profile.php?id=100079097224404

Zdaniem prezesa PPK „Badania genetyczne, które są poruszane w audycji, pozwolą hodować zdrową populację zwierząt rasowych #GeneVet„.

 

Robert Wyrostkiewicz

Zobacz także