Częstochowa należy do Canis e Catus! Kolejna genialna wystawa psów rasowych

 Częstochowa należy do Canis e Catus! Kolejna genialna wystawa psów rasowych

To już klasyka. Częstochowa należy do stowarzyszenia hodowców psów i kotów rasowych o nazwie Canis e Catus. Wszystkie wydarzenia tej organizacji kończą się sukcesem. Tak było i teraz. Osoby znające „canisów” zawsze podkreślają, że za organizacją tych przedsięwzięć stoi zespół, a na czele tego zespołu od lat jest jego prezes, czyli Ewa Pietralik, częstochowski samorządowiec, aktywista i miłośnik zwierząt.

„Kochani, za nami IV Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Częstochowie. Dziękujemy, że byliście w tak dużym gronie razem z nami. Zwycięzcom raz jeszcze ogromnie gratulujemy. Konkurencja była ogromna i bardzo mocna. Kochani Wasze psy są przepiękne 😍
– napisała w mediach społecznościowych prezes Canis e Cartus, Ewa Pietralik.
„Jeszcze raz w imieniu Canis e Catus wszystkim wystawcom, sponsorom oraz osobom które pomagały przy organizacji wystawy ogromnie dziękuje”
– dodała.
Ci, którzy nie mogli dotrzeć do Częstochowy, już niedługo będą mogli pokazać swoje psy na wystawie w województwie śląskim.
„Już dziś zapraszamy Was 17 września do Blachowni na II Krajową Wystawę Psów Rasowych oraz Specjalistyczną Wystawę Pudli 🙂 wystawa, odbędzie się nad pięknym zalewem kto był w poprzednich latach to wie jak bajecznie piękne to miejsce. Pamiętajcie również, że już 20 sierpnia odbędzie się Wystawa w Marzeninie 🙂 organizator Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych i Kotów
– poinformowała Ewa Pietralik.

Link do zgłoszenia 👉 http://www.shpr.pl/zg-oszenie-psa-na-wystaw–.html

Canis e Catus jest jedną z organizacji kynologicznych i felinologicznych zarazem, która funkcjonuje w ramach Polskiego Porozumienia Kynologicznego, czyli organizacji zrzeszonej w międzynarodowej World Kennel Union.

 

Robert Wyrostkiewicz

Zobacz także